Матеріально-технічне забезпечення

dssМатеріально-технічне забезпечення ЗДО

 

 

 

 

 

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №42 Рівненської міської ради знаходиться за адресою: вул. Макарова, 32 та розташований у двоповерховій будівлі загальною площею 2390,6 м2. Проектна потужність закладу складає 300 місць. Власником будівлі закладу є територіальна громада м. Рівного в особі Рівненської міської ради. Територія закладу складає 11 469 м2, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою. Заклад має огорожу по всьому периметру, має 13 окремих прогулянкових майданчиків із заленими насадженнями, на яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове обладнання. Також є спортивний майданчик з необхідним спортивним обланнанням. На території закладу облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені клумби, є зона лісу, саду, екологічна стежина. У закладі функціонує літній басейн для оздоровлення дітей. 

Будівля закладу знаходиться у належному стані, функціонує 13 вікових груп, є музична та фізкультурна зали, методичний кабінет, психологічний кабінет, медичний блок, харчоблок, пральня, кабінет директора. Щороку проводиться поточний ремонт і капітальний ремонт усіх приміщень.

У закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, 10 вогнегасників, 9 пожежних кранів з рукавами, є пожежний гідрант.

У закладі встановлено лічильник обміну теплової енергії, електричної енергії та холодної води, 19 бойлерів для нагрівання води. 

Медичний кабінет оснащений відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок закладу знаходиться у відмінному стані. У 2015 році зроблено капітальний ремонт із заміною труб водопостачання та каналізаційної мережі. Встановлено нове обладнання: жарову шафу, електричну плиту, електросковорідку, м'ясорубку, сучасні мийки, стелажі. Придбано новий кухонний інвентар.

Приміщення пральні знаходиться у відмінному стані. У 2016 році проведено капітальний ремонт із заміною обладнання: 3 пральні машини-автомати, сушка для білизни.

Моніторинг оснащення фізкультурної зали складає 92%. У 2017 році придбано сучасний спортивний інвентар на суму - 5500 грн.

Музична зала має естетичний вигляд. Оснащення складає 90%.

У групових приміщеннях створені умови для належної організації життєдіяльності дітей. Проведений моніторинг оснащення предметно-ігрового розвивального середовища у кожній віковій групі. Середній показник 87%.

Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 р. №1633.

Джерелом фінансування закладу дошкільної освіти є кошти міського бюджету у розмірі передбаченому нормативами фінансування, добровільні пожертвування батьків або осіб, які їх замінюють та інші кошти не заборонені, законодавством. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням та звіт про використання оприлюднюється на сайті.