Бібліовізит у дитячий садок «Крокує книжка до малят»

Опубліковано: Неділя, 18 березня 2018

IMG 3353 1280x721"Виховувати читачів потрібно ще із дитячого садочка",- так вважають бібліотекарі Рівненської міської бібліотеки с. Ювілейний Новік Людмила Михайлівна та Сощук Лариса Сергіївна, які 14 березня завітали до вихованців старшої групи №7 «Грайлики». 

 

 

 

 

 

Під час бібліотечного заходу малюки уважно слухали про дивовижні пригоди маленького їжачка Реп'яшка. Разом з ним відгадували українські загадки, розглядали ілюстрації у принесених книгах та брали участь у веселих рухливих іграх. Крім того, бібліотекарі запросили дітей до читання, прорекламувавши найбільш популярні книжки, які знаходяться на абонементі бібліотеки, а саме, «Школа ввічливості», «Пухнасті друзі», «Принцеса Іванна» В. Нестайко, енциклопедії для малят та багато іншої літератури Але на цьому спілкування бібліотекарів і малят не закінчується, адже домовились, що наступна зустріч уже незабаром відбудеться у бібліотеці. Діти отримали нові враження і збагатили свої знання, а бібліотека буде чекати нових читачів.

Контакти

Адреса: 33024 м. Рівне вул. Макарова, 32.
Тел.: 64-12-74 – завідувач
Тел.: 64-10-69 – медична сестра
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Зареєструвати дитину можна скориставшись www.rosvita.rv.ua або звернувшись до реєстратора: вулиця Литовська, 11 (приміщення ЗОШ №1 ім. В.Короленка)

Графік роботи

Дошкільний навчальний заклад №42 працює

  • з 7:30 до 18:00
  • з 7:00 до 19:00 – чергові групи
  • Субота–Неділя – вихідні дні.