Тематичний тиждень психології

Опубліковано: Субота, 07 квітня 2018

IMG 3696 1280x721Протягом 26.03. — 30.03.2018 року в нашому закладі відбувся  тематичний тиждень психології з метою формування  інтересу педагогів та батьків до психології, підвищення їхньої компетентності в питаннях психічного розвитку діток, з метою створення емоційно – позитивної атмосфери спілкування дітей, батьків та колективу нашого закладу.

 

 

 Перший день  понеділок, проходив під гаслом «Колір моєї душі». Батьки щиро ділилися своїми відгуками про роботу колективу на паркані відвертостей і сподівань. Позитивний настрій практичний психолог подарувала дітям І молодшої групи №4 за допомогою розвивального заняття. Всі інші дітки садочка підіймали свій настрій за допомогою психологічної гри «Калейдоскоп настрою». Також було організовано малювання діток на тему «Мій настрій». 

Другий день  вівторок, проходив під гаслом «Все починається з посмішки». Вдячні Вам, шановні батьки, за ваші теплі слова подяки, ваші щирі побажання, приємні компліменти на адресу працівників нашого садочка, які ви залишали у «Кошиках побажань». Практичний психолог провела розвивальне заняття в І молодшій групі №3, подарувавши малюкам позитивні емоції, отримавши в подяку веселі посмішки. 

Третій день  середа, проходив під гаслом «Ми – щасливі!» В цей день ми з дітьми старших груп проводили малювання на тему «Моя сім’я». Діти ділилися своїми роздумами про щастя…  Щастя та радість в цей день малюкам ясельного віку подарували музкерівники садочка. 

Четвертий день  четвер, проходив під гаслом «Давайте жити в дружбі!». Психолог проводила тематичне заняття з дітками старших груп «У дружбі головне – довіра». Проходила акція «Подарунок другу», під час якої діти старших груп дарували подаруночки, виготовленні своїми руками, діткам молодших груп. 

П’ятий день  пятниця, проходив під гаслом «Світ відчинений навстіж…». Цей день — підведення підсумків. У нас проходила виставка – презентація емоційних куточків.

Контакти

Адреса: 33024 м. Рівне вул. Макарова, 32.
Тел.: 64-12-74 – завідувач
Тел.: 64-10-69 – медична сестра
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Зареєструвати дитину можна скориставшись www.rosvita.rv.ua або звернувшись до реєстратора: вулиця Литовська, 11 (приміщення ЗОШ №1 ім. В.Короленка)

Графік роботи

Дошкільний навчальний заклад №42 працює

  • з 7:30 до 18:00
  • з 7:00 до 19:00 – чергові групи
  • Субота–Неділя – вихідні дні.